Jak fungují přípravky Joalis

23.04.2015 14:24

Přípravky Joalis jsou vyráběny převážně ve formě lihových kapek nebo laktózových tablet. Některé přípravky (zvláště pro děti) jsou dostupné ve formě fruktózových sirupů či kosmetických olejů. Jednou z účinných složek přípravku jsou výtažky rostlin, vybraných do konkrétního výrobku v závislosti na tom, jaká problematika má být daným přípravkem řešena. Podstatný je však konkrétní způsob výroby přípravků za pomoci moderních informačních technologií.


Výzkumy potvrzují, že lidská paměť nemá v mozku jedno konkrétní centrum, ale ukládání a vybavování vědomostí a zážitků funguje "prostorově" na bázi hologramů - neboli zjednodušeně řečeno třírozměrných obrazů, které si mozek "promítá". Za pomoci informačních technologií lze holografické obrázky vyrobit - neboli určitý toxin, tkáň, orgán apod. lze popsat pomocí jemu vlastních frekvencí a toto spektrum vlnění pak zaznamenat do konkrétního přípravku. Mozek následně tyto informace dokáže "přečíst".


Užíváním přípravku je pak imunitní systém (jehož řídícím centrem je mozek) po řadu dní upozorňován na konkrétní problém, který chceme řešit. Imunitní systém je jinak totiž problémy zahlcen - denně se potkává s tisíci podnětů, které musí vyhodnocovat, aby správně rozhodl o tom, co je pro tělo neškodné a naopak proti čemu musí bojovat. Užívání přípravku stimuluje imunitní systém k tomu, aby se zaměřil na určitou oblast organismu a určité druhy toxinů z ní vyloučil.


Spolutvůrce této detoxikační metody Ing. Vladimír Jelínek jednou použil přiléhavý příměr: užívání přípravků Joalis působí podobně, jako bychom si nasadili na oči brýle s nalepeným malým papírkem. Papírek nám bude v zorném poli natolik vadit, že uděláme všechno pro to, abychom se ho zbavili. Podobně imunitní systém bude chtít odstranit z těla toxiny, na které je opakovaně systematicky upozorňován. Imunitní systém si naopak nebude v přípravku všímat informací, které jsou pro daného člověka nadbytečné nebo v dané době nedůležité, protože se např. jedná o látky, které v jeho těle nepůsobí toxicky (rušivě). 


Odstraněním toxinů z těla se podaří očistit orgány a tkáně (za předpokladu, že nejsou již nenávratně poškozeny) a obnovit tak jejich normální fungování bez chronických obtíží.


Všechny přípravky Joalis byly schváleny příslušnými státními orgány jako doplňky stravy. Nenahrazují léky předepsané lékařem, naopak mohou klasickou léčbu vhodně doplňovat a podpořit. Je možno je kombinovat s jinými doplňky stravy i s léky předepsanými lékařem.