A co miminka? Je vhodné je detoxikovat?

17.06.2015 10:47

Odpověď na úvodní otázku je třeba začít vyjasněním další podotázky, zda i malé miminko může být zaneseno toxiny. Pravda je taková, že bohužel ano. Jedním ze základních lidských pudů je totiž pud sebezáchovy. Tomu jsou do jisté míry podřízené i děje probíhající v těle maminky v průběhu těhotenství. Nezřídka se stává, že organismus přesune mnohé nepotřebné, nadbytečné a škodlivé právě do těla dosud nenarozeného dítěte, aby tak chránil sám sebe. Navíc má maminka a dítě společný krevní oběh, takže řadu chronických infekcí a zásobu nejrůznějších škodlivin dítě dostává jako neblahý vklad do svého života. 

Dále se zjišťuje, že i myšlenkové vzorce a vzorce chování se nějakým způsobem "dědí", byť nejde o dědičnost v pravém slova smyslu. Proto také úzkostná maminka může mít miminko, na jehož chování je vidět, že je v podobné psychické nepohodě (je snadno dráždivé, špatně spí, má problémy s příjmem potravy a podobně). Toxická zátěž se často již velmi brzy po narození projevuje celou řadou potíží, jako jsou například vyrážky, zažívací potíže, časté rýmy a dýchací potíže, neklid, nechutenství, časté probouzení v noci a podobně.

Naše detoxikační metoda proto nabízí maminkám a tatínkům sadu tří tělových olejů Bambi Oil, jejichž pomocí mohou zahájit detoxikaci děťátka hned po narození. Jsou složené ze směsi, jejímž základem je mandlový olej. Oleje jsou obohaceny vitaminem E a rostlinnými výtažky a jsou zpracovány za pomoci informačních technologií tak, aby byly účinné při odstraňování nejčastějších problémů novorozenců a kojenců. Přispívají ke správné činnosti imunitního systému, k udržení čistoty dýchacích cest, ke správnému fungování zažívacího ústrojí, napomáhají stabilitě nervové soustavy, udržují kvalitu kůže bez pupínků, vyrážek a ekzémů, řeší nepřiměřenou úzkost nebo agresivitu a pomáhají organismu dobře snášet povinná očkování.

Oleje se používají stejně jako běžné dětské kosmetické oleje, to znamená, že se vtírají do pokožky dítěte nejčastěji po každodenním večerním koupání. Všechny tři lahvičky se pravidelně střídají, to znamená, že každý den použijeme pro děťátko jiný druh oleje s jinými účinky. Sadu Bambi Oil lze je použít i pro batolata či větší děti. Přispějeme tak k lepší kondici našich dětí, což mimochodem prospěje i naší nervové soustavě.