Sužují Vás časté bolesti hlavy? Máte alergii?

Potýkáte se s depresí? Bolí Vás klouby?

Nevíte si rady s nepravidelnou menstruací?

Týkají se Vás časté výtoky, ekzémy, vyrážky?

Nebo jiný problém?

Zkuste řízenou vnitřní očistu organismu

 na bázi čistě přírodních doplňků stravy.

S jakou detoxikační metodou pracuji


Očista organismu od toxinů probíhá u mých klientů především za pomoci doplňků stravy vyráběných společností Joalis s.r.o. na základě dlouholetých zkušeností a poznatků MUDr. Josefa Jonáše a jeho týmu.

Tyto kapičky, joalisky, jonášovky, jak jim dnes lidé důvěrně říkají, v sobě slučují rezonanční vlastnosti léčivých rostlin spolu s účinným efektem jejich unikátního zpracování za pomoci nejmodernějších informačních technologií. Výběr přípravků Joalis je poměrně komplikovaná záležitost vzhledem k jejich množství, jejich různému zacílení na jednotlivá místa organismu a synergickému působení jejich kombinací. Proto se detoxikační kůry každému klientovi "šijí na míru" v závislosti na jeho potížích a zjištěných toxických zátěžích.

Tak jako se klasická medicína i u nás začíná konečně přiklánět k využívání psychosomatických znalostí o souvislostech mezi psychikou a tělesnými obtížemi, tak i tvůrci tohoto systému vnitřní očisty organismu dospěli v průběhu let k závěru, že nejvýznamnějšími "toxiny" jsou pro člověka jeho vlastní nezvládnuté emoce a nevědomky používáné zděděné či získané myšlenkové vzorce. Na tento princip proto pamatuji při práci s klientem také.

Více o metodě lze nalézt na stránce www.joalis.cz                


Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Novinky

Kdo není k nalezení na webu, není nalezen ani ve skutečnosti

08.04.2015 14:32
Proto jsem zřídila tuto stránku, kde najdete základní informace o tom, co je mou profesí a v...
Celý článek
<< 1 | 2